RODZAJE ZAJĘĆ

Jakie zajęcia Cię interesują?

BRZUCH + POŚLADKI

Energetyczny trening  wzmacniający całe ciało i poprawiający samopoczucie. Specjalnie dobrane zestawy ćwiczeń ujędrnią Twoje pośladki i pozwolą skutecznie spalić tkankę tłuszczową w okolicy brzucha. Dzięki tym zajęciom łatwiej rozprawisz się z cellulitem - duża liczba powtórzeń ćwiczeń sprawi, że efekty będą bardzo szybko widoczne.

BRZUCH + STRETCHING

Poranne zajęcia dla każdego! Różnorodne ćwiczenia mięśni brzucha, uzupełnione o ćwiczenia mięśni pleców (dla zachowania równowagi napięciowej), pomogą Ci spalić tkankę tłuszczową, wymodelować sylwetkę i poprawić postawę. W drugiej części zajęć - podczas stretchingu - wyciszysz się i rozluźnisz, uwalniając nagromadzone przez cały tydzień napięcia.

CARDIO

Bardzo energetyczne zajęcia złożone w całości z prostych ćwiczeń cardio, dzięki którym momentalnie poprawisz swoją kondycję. Szybkie tempo treningu sprawi, że nie tylko zrzucisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz wydolność serca oraz wyprodukujesz mnóstwo endorfin. 

CARDIO + BRZUCH

Dynamiczny trening składający się z prostych ćwiczeń cardio, poprawiających wydolność organizmu. Energetyczne zajęcia poprawią Twoje samopoczucie i pomogą w spalaniu tkanki tłuszczowej, a w połączeniu z ćwiczeniami angażującymi mięśnie brzucha sprawią, że wymodelowanie tej części ciała będzie jeszcze skuteczniejsze.

FIT BALL

Zajęcia absolutnie dla wszystkich, bez względu na wiek i stopień zaawansowania. Przy pomocy piłki odkryjesz nowe poziomy intensywności pracy z mięśniami Twojego ciała i poprawisz równowagę. Dzięki tym zajęciom uzupełnisz swój cotygodniowy trening o wzmocnienie osłabionych mięśni kręgosłupa.

FIT COMBAT

Energetyczny trening spalający, będący połączeniem aerobiku i podstaw kickboxingu. Proste, umiarkowanie intensywne zajęcia poprawią Twoją kondycję, wytrzymałość i zwiększą pewność siebie.

PUMP!

Trening siłowy ze sztangą przy muzyce. Ćwiczenia wykonywane przy umiarkowanym obciążeniu oraz dużej ilości powtórzeń. Stopień trudności zmieniany przez dobranie odpowiedniego obciążenia. Idealny trening dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą nauczyć się prawidłowej techniki pracy ze sztangą. Choreografię i muzykę zmieniamy co kilka miesięcy.

PILATES

Spokojny trening "dobrego samopoczucia". System prozdrowotnych ćwiczeń Josepha Pilatesa, dzięki którym odciążysz kręgosłup, uelastycznisz ciało oraz obniżysz poziom stresu. Koncentrując się na wzmocnieniu mięśni głębokich brzucha, tułowia i miednicy poprawisz postawę pozostawiając ciało smukłe i elastyczne. 

STRETCHING

Spokojne zajęcia polegające na rozciąganiu mięśni w celu ich uelastycznienia. Poprawiają ukrwienie i pozwalają rozruszać całe ciało. Zajęcia idealne dla osób, które spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej.

TMT

Intensywny trening złożony z bardzo prostych ćwiczeń, które zaangażują wszystkie Twoje partie mięśniowe oraz poprawią wydolność Twojego organizmu. Ćwiczenia mają trzy warianty intensywności oraz narastające tempo, po którym jest czas na chwilę odpoczynku. Dzięki takiemu systemowi spalisz ponad 600 kalorii na jednym treningu!

TOTAL BODY

Trening wzmacniający, dzięki któremu zapewnisz sobie równomierny rozwój całego ciała. Specjalnie dobrane ćwiczenia zaangażują wszystkie Twoje partie mięśniowe i pozwolą na szybkie wymodelowanie sylwetki. Podczas zajęć będziesz korzystać m.in. z ciężarków, stepów, gum, taśm i innych przyrządów, które zmaksymalizują Twoje efekty.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Profilaktyczne, bezpieczne i skuteczne ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe oraz mobilizujące kręgosłup i obręcz barkową. Efektem zajęć jest prawidłowa postawa i wyprostowana sylwetka. Zdrowy kręgosłup to zajęcia o łagodnym charakterze, przeznaczone dla osób w każdym wieku.

ZUMBA®

Inspirowane latynoskimi rytmami połączenie tańca i aerobiku, które przez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne i kombinacje ruchów razem z motywującą muzyką stwarzają atmosferę imprezy i porywają do zabawy.

GRAFIK ZAJĘĆ

Wybierz zajęcia idealne dla siebie.

CENNIK

Wybierz najlepsze rozwiązanie.

TWOJE KONTO

Zaloguj się do swojej strefy klienta.

FIS Fitness i Siłownia

ul. Mikołaja Kopernika 5

09 - 100 Płońsk

534 210 380

Otwarte:

Poniedziałek - Piątek   7.00 - 22.00

Sobota  8:00 - 16:00

Niedziela  8:00 - 14:00

Napisz do nas!