REGULAMIN ZAKUPÓW ONLINE

Informacje ogólne

 1. Właścicielem strony internetowej www.fisplonsk.pl oraz sprzedającym karnety jest Firma Usługowo-Handlowa „FIS” Aneta Niepytalska z siedzibą w Płońsku, przy ul. Kopernika 5, tel. 534 210 380, NIP: 567-177-64-11, REGON:
 2. Karnety do wykorzystania w klubie FIS Fitness I Siłownia można nabywać zarówno stacjonarnie w klubie przy ul. Kopernika 5, jak i przez stronę www.fisplonsk.pl
 3. Zamówienia na stronie internetowej mogą być składane 24 godziny na dobę.
 4. Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest podanie danych osobowych oraz podanie numeru telefonu i adresu e-mail.
 5. Wszystkie ceny objęte ofertą są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Pełna oferta produktów i usług oferowanych przez klub FIS Fitness I Siłownia znajduje się w siedzibie klubu, przy ul. Kopernika 5.
 6. Na życzenie kupujący może otrzymać fakturę VAT. W tym celu wymagany jest kontakt pod adresem kontakt@fisplonsk.pl.
 7. Informacje zawarte na stronie www.fisplonsk.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

Sposoby płatności, czas realizacji zamówień

 1. Należność za karnety zakupione przez naszą stronę internetową należy uregulować poprzez płatność przelewem za pomocą systemu przelewy24.pl.
 2. W przypadku nieopłacenia karnetu podczas procesu zakupu, karnet zostaje anulowany.
 3. Zakupiony i opłacony karnet zostaje uruchomiony z dniem wybranym przez kupującego podczas procesu dokonywania zakupu.
 4. Zgodnie z ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów, konsument który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie lub korzystając z dowolnego formularza zwrotu w terminie do 14 dni od momentu poinformowania o pomyślnym przebiegu transakcji płatniczej.
 5. Formularz zwrotu należy pozostawić w recepcji klubu FIS Fitness I Siłownia lub przesłać pod adres kontakt@fisplonsk.pl.
 6. Środki zostaną zwrócone na podany przez kupującego nr konta bankowego przed upływem 14 dni roboczych od otrzymania formularza zwrotu.
 7. Zwrócony może być wyłącznie karnet, który nie został jeszcze aktywowany, tj. nie rozpoczął się czas jego trwania.

Reklamacje

 1. Zakupiony przez stronę karnet może być reklamowany, jeśli posiada wady stanowiące o jego niezgodności z zawartą umową sprzedaży.
 2. W przypadku reklamacji Kupujący proszony jest o wysłanie stosownej wiadomości pod adres kontakt@fisplonsk.pl.
 3. Czas rozpatrzenia reklamacji to 10 dni roboczych. Przed upływem 10 dni Kupujący otrzyma informację zwrotną dotyczącą decyzji.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 133 z dnia 29 października 1997 roku poz. 833.) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204) klub FIS Fitness I Siłownia chroni dane osobowe użytkowników. Czytając, przeglądając, dokonując zakupów na stronie internetowej www.fisplonsk.pl akceptujesz zasady zawarte w ochronie danych osobowych znajdującej się na tej stronie. 1. Nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim, firmom ani organizacjom danych personalnych, czy adresowych klientów użytkowników FIS Fitness I Siłownia. 2. Informujemy, że zgodnie z Art. 24 ustawy o ochronie danych osobowych klient ma pełne prawa wglądu, poprawiania i usunięcia swoich danych osobowych.

FIS Fitness i Siłownia

ul. Mikołaja Kopernika 5

09 - 100 Płońsk

534 210 380

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek

7:00 - 22:00

sobota - niedziela

8:00 - 12:00

Jak dojechać? (Kliknij mapę)