TRENING PERSONALNY

Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia i motywacji!

Trener personalny to Twój osobisty przewodnik i kompan w drodze do Twojego wymarzonego celu. Podczas treningu personalnego będzie Cię wspierał w chwilach zwątpienia, motywował do działania i dodawał otuchy. Uwzględni Twoje indywidualne możliwości i potrzeby opracowując dla Ciebie optymalny program treningowy. Posiadając wiedzę na temat zróżnicowanych rozwiązań treningowych będzie świadomie i bezpiecznie prowadził Cię do celu, stawiając przed Tobą wyzwania, którym pomoże Ci sprostać.

  • Prowadzimy również treningi w parach.

Trener personalny, instruktor kulturystyki i zajęć fitness: TMT (Total Muscle Training), Aerobox, Pump & Tone (zajęcia ze sztangami), a także prozdrowotnych zajęć ZDROWY KRĘGOSŁUP. Zawsze chętny do udzielania dobrych rad w zakresie treningów.

Piotr

Aneta

Trener personalny metody PILATES. Dyplomowany instruktor JOGI i prozdrowotnego programu NIRVANA FITNESS. Propagatorka jogi jako treningu ciała i umysłu. Uwielbia pracę wśród ludzi. Ulubiony cytat: "Nie musisz być rozciągnięty, żeby praktykować jogę - wystarczy, że chcesz otrzepać się z kurzu... i zobaczyć co się stanie." (D. Good)

Twój trening będzie składał się z kilku stałych elementów, z których każdy będzie dostosowany do Twoich aktualnych celów treningowych.

ROZGRZEWKA

Rozgrzewka zapewni Ci bezpieczeństwo w kolejnych częściach treningu. Podczas rozgrzewki podniesiesz temperaturę ciała oraz zwiększysz elastyczność i ruchomość stawów.

CZĘŚĆ GŁÓWNA

Część główna poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia i metody treningowe pozwoli Ci systematycznie przybliżać się do Twojego celu. Twoje indywidualne możliwości oraz wcześniej ustalony cel, który chcesz osiągnąć wyznaczą Twoją drogę złożoną z szeregu specjalistycznych elementów treningu, gwarantującą Ci bezpieczeństwo i skuteczność.

ROZCIĄGANIE I COOL DOWN

Rozciąganie i uspokojenie po zakończeniu głównej części treningu to Twoja regeneracja powysiłkowa, dzięki której osiągniesz odpowiedni poziom relaksu i wyciszenia.

FIS Fitness i Siłownia

ul. Mikołaja Kopernika 5

09 - 100 Płońsk

534 210 380

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek

7:00 - 22:00

sobota - niedziela

8:00 - 12:00

Jak dojechać? (Kliknij mapę)