ZESPÓŁ

Poznaj nas

RECEPCJA

Agata Domańska

Paulina Grendel

INSTRUKTORZY

Agnieszka Wrońska

Absolwentka AWF. Dyplomowany instruktor fitness, PILATES, PUMP & TONE (zajęcia ze sztangami) oraz AQUA AEROBIKU. Kocha zwierzęta i żeglarstwo. Specjalizuje się w zajęciach wzmacniających mięśnie całego ciała. Pozytywnie nastawiona do życia, trenuje z pasją i radością, którą zaraża uczestników.

Aneta Niepytalska

Dyplomowany instruktor Vinyasa Power Yoga, prozdrowotnego programu NIRVANA FITNESS® oraz instruktor i trener personalny metody PILATES. Podczas zajęć skupia się na prawidłowym oddechu. Uwielbia pracę wśród ludzi. Ulubiony cytat: "Nie musisz być rozciągnięty, żeby praktykować jogę - wystarczy, że chcesz otrzepać się z kurzu... i zobaczyć co się stanie." (D. Good)

Ewa Piątkowska

Z wykształcenia psycholog, z zamiłowania instruktor zajęć grupowych IFAA (Międzynarodowej Akademii Fitnessu & Aerobiku). Szczególnym uczuciem darzy zajęcia ze stepem. Pełna pozytywnej energii, z dużym poczuciem humoru. W przeszłości trenowała koszykówkę w gdańskim klubie Spójnia.

Joanna Jaszczur

Z wykształcenia lekarz, a od 15 lat dyplomowany instruktor fitness. Instruktorka TMT (Total Muscle Training), GFS (Global Fitness System), FIT BALL, TOTAL BODY oraz wielu innych form zajęć,  Jej motto to: "Ruch jest w stanie zastąpić każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie są w stanie zastąpić ruchu".

Justyna Niesłuchowska

Od ponad 10 lat zakochana w zajęciach fitness. Zdobycie uprawnień instruktorskich było jej marzeniem od dawna. W 2019 roku ukończyła z wyróżnieniem kurs instruktora fitness w Akademii Zdrofit. Zwolenniczka aktywnego spędzania wolnego czasu. W zajęciach fitness najbardziej lubi pracę ze stepem i dużą piłką.

Mateusz Leśniara

Absolwent AWF. Dyplomowany instruktor fitness, a także pływania, gimnastyki korekcyjnej, piłki ręcznej oraz siatkówki. Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Amatorsko trenuje triathlon. Uwielbia wyprawy piesze i rowerowe po górach. Kulturalny i pogodny, zawsze ma dla każdego dobre słowo.

Piotr Niepytalski

Instruktor kulturystyki i trener personalny, a także dyplomowany instruktor STRONG NATION, TMT (Total Muscle Training), AEROBOX, PUMP & TONE (zajęcia ze sztangami), a także prozdrowotnych zajęć ZDROWY KRĘGOSŁUP. Uczy i przekonuje, że tylko uczciwą pracą można osiągnąć zamierzone efekty.

FIS Fitness i Siłownia

ul. Mikołaja Kopernika 5

09 - 100 Płońsk

534 210 380

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek

7:00 - 22:00

sobota - niedziela

8:00 - 12:00

Jak dojechać? (Kliknij mapę)